Úterý 30. května 2023, svátek má Ferdinand
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 30. května 2023 Ferdinand

Mladí komunisté v dnešní době - přízraky či reálné nebezpečí ?

18. 06. 2007 10:34:03
Bouřlivá 20. a 30. léta minulého století, kdy se Kléma Gottwald jezdil do Moskvy učit jak zakroutit krkem buržoazii, velmi dramaticky zvedla členskou základnu komunistických a fašistických stran v Evropě. Chudí lidé díky celosvětové hospodářské krizi velmi rychle vzali za své nerealistické bláboly o ráji na zemi, které díky své mocichtivosti vyprodukovali bolševici v Rusku, či sen o velkoněmecké říši fašistů v Německu. Komunistický ráj v Rusku už v té době sice měl své "přehmaty a nedokonalosti" jak dnes soudruzi Filip, Grebeníček a jim podobní nazývají gulagy, justiční vraždy a pod., avšak díky dokonale zvládnuté propagandě se to dařilo tajit. Proto v ČSR vstupovalo do KSČ hodně lidí, kteří opravdu věřili, že se jim podaří změnit svět. Proč však dnes ještě někdo vstupuje do KSM nebo KSČM ?

Chápu členskou základnu dnešní KSČM, které vládne početná skupina senilních staříků, ukajejících se vlastní poblouzněností, kteří na pravidelných setkáních o 1. máji, či na výročí VŘSR, hrdě se bijí v prsa jak budovali socialismus, stříleli po těch zlých Mašínech, donášeli na své sousedy, cenzurovali kulturní dění, studovali VUML a chlastali vodku se soudruhy ze SSSR. Hlavními hvězdami těchto estrád bývají takové "osobnosti" jako Milouš Jakeš a soudružka herečka Švorcová. Se slzou v oku si potřesou rukama, vzpomenou jak se jim tenkrát podařilo pod pultem sehnat toaletní papír, či levné bony od známého veksláka. Dokonce pochopím i ty nové komunistické špičky z KSČM - Filip, Dolejš, Grebeníček ap. - protože tam jde hlavně o koryta, vliv, prachy a moc. Za pomocí svého stáda se udrží u lizu ještě možná pěkných pár let. Z duše sice nenávidím, když někdo využívá menšího inteligenčního potenciálu nebo jiné slabosti lidské osobnosti k vlastnímu prospěchu, ale pokud se dnešním komunistickým špičkám nechce samým ze sebe zvracet, musím jen konstatovat, že člověk je stejně jako většina tvorů, žijících na této planetě naprogramován k tvorbě co největšího vlastního hnízda a často používá metodu "přes mrtvoly", což na osudruhy sedí dokonale.

Hlava má hloupá, dubová však nechce a nemůže pochopit partičku mladých lidí, kterří se nazývají KSM - Komunistický svaz mládeže. Jak je možné, že ještě dnes někdo může číst učení Marxe, Lenina, Stalina, popřípadě Gottwalda, věřit mu a dokonce jej propagovat. Přece i osobnosti s IQ jen o málo vyšším než má šumící tráva musí být jasné, že budování komunismu jaksi v praxi nejde zrealizovat. Jeho nejvyšší ve světě zatím docílené stáduim má dnes KLDR. Stát, kde díky hladomoru lidé jí kůru ze stromů, bojí se cizinci (pokud ho náhodou potkají) podívat i do očí, kupují rádia (pokud je náhodou seženou) s jen jedinou předvolenou státní propagandistickou stanicí, dřou do úmoru, aby jim jejich velký a jediný vůdce vše sebral, aby sám mohl chrastit atomovkama a strašit celý svět.

Nechápu mladého vzdělaného, alespoň tak, že umí číst a psát, člověka, který si přečte o utrpení vězňů v komunistických lágrech, o procesech s Miladou Horákovou a jí podobnými, o všudepřítomné STB, KGB, o boji proti americkému broukovi, o drátech na hranicích a střelbě do chudáků, kteří chtěli za každou cenu pryč, o zničených životech lidí a jejich celých rodin, kteří se jen třeba slovem pokusili na tyto hrůznosti poukázat a přesto nedokáže odolat a stane se mladým komunistou. Nemluvím o takových "maličkostech", jako že v obchodech byl takový "výběr", že nejbohatší vrstou společnosti byli uplácení zelináři, vedoucí kovomatů, černí prodavači tuzexových poukázek, tedy platidla do obchodů pro vyvolené, kde měli alespoň rifle, nemluvím ani o tzv. výjezdních doložkách, povinných oslavách 1. májů, naprosté komunistickou propagandou zdeformované školské výuce postavené na vymývání mozků již od Jiskřiček, o televizních programech plných soudruhů Pláteníků a hrdinných sovětských úderníků, nemluvím o bolševických zrůdách v talárech, na úřadech a výborech KSČ všech stupňů, kteří se vyžívali v šikování obyčejných lidí. 6 let fašismu a 40 let socialismu v této republice snad mohlo přesvědčit každého, že obě tato učení vedou do pekel. Že obě jsou postavena na tuposti závistivého stáda, které si jen přeje, aby sousedovi chcípla koza a pomohla k moci kreaturám typu Stalina, Gottwalda, Jakeše nebo Štěpána.

Přesto nám zde vyrůstá mládež nová - mládež Gottwaldova - která ani nehne brvou a toto vše oslavuje a celou tu tyranii nazývá dílčím neúspěchem. Kdo to je? Co je to za lidi, kteří stále žijí světovou revolucí, likvidací (a to i fyzickou) jistých společenských tříd, co je to za lidi, kteří zahalení do praporů v barvě krve se srpem a kladivem vyhrožují vybudováním celosvětového koncetráku ? Možná hovoří za vše snad jejich nejznámější představileka, poslankyně parlamentu ČR Kateřina Konečná. Zkuste si někdy tuto naivní holčičku poslechnout a také přečíst její životopis a její rodinné zázemí. Bude Vám jasno. Šumící tráva vede minimálně o 5 bodů. No a to je poslankyně, tedy ta nejlepší z těch mladých, co potom ti ostatní ? Rozumíte jim ? Bojíte se jich ? Je to parta poblouzněných nebo opravdu reálné nebezpečí ?

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Karel Kříž | pondělí 18.6.2007 10:34 | karma článku: 23.51 | přečteno: 2720x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Vilém Barák

Pořád se bojíme Ruska

Podvědomě stále odmítáme právo Ukrajiny na reciprocitu způsobu vedení vojenských operací a na používání stejně účinných zbraní. A všechna čest výjimkám, kdo se nedá ovlivnit. Nelze boxovat s jednou rukou za zády.

30.5.2023 v 16:40 | Karma článku: 15.47 | Přečteno: 197 | Diskuse

Jan Ziegler

Drony v Moskvě, ukrajinský terorismus? Spíš ruská provokace

Tak prý drony trefily v ruském hlavním městě dvě obytné budovy. Celé je to však nějaké divné, jaký by z toho Ukrajinci měli užitek? Nebo je ruská protivzdušná obrana opravdu tak katastrofálně děravá.

30.5.2023 v 11:21 | Karma článku: 18.27 | Přečteno: 227 | Diskuse

Jaroslav Červenka

Útočili Ukrajinci v Moskvě?

I přes vzrůstající aktivitu ukrajinských ozbrojených sil v oblasti hranic s Ruskou federací je útok na hlavní město nepřítele vysoce nepravděpodobný.

30.5.2023 v 8:47 | Karma článku: 27.11 | Přečteno: 1698 | Diskuse

Jan Bartoň

Dobře jsme investovali, Rusové umírají

Jak probíhá ukrajinská propaganda ve válce proti Rusku naznačuje sestřih videa s americkým senátorem. I naše média už informují o tom, že video je „sestříhané“.

30.5.2023 v 8:30 | Karma článku: 29.51 | Přečteno: 650 | Diskuse

Karel Trčálek

Politické lži hlasatele Mladé Fronty Fčil

Kdo z nás někdy nelhal? A kdo z nás není notorický lhářem? A kdo z nás není notorickým lhářem, aby zároveň nebyl přesvědčený, že je tím nejčestnějším člověkem? Kdo nelže, ten jako by nebyl. Nepodvolený

29.5.2023 v 17:04 | Karma článku: 24.97 | Přečteno: 615 | Diskuse
VIP
Počet článků 501 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 4863

Člověk s vlastním názorem a veselým duchem. Narozen ve znamení lva roku 1966. V současné době majitel obchodní firmy. Dříve učitel, který přerušil svoje studium na pedagogické fakultě Masarykovy univesity, aby mohl okusit "radosti" soukromého podnikání. Mojí ideou je svobodný občan, který se umí postarat sám o sebe a malý, ale výkonný státní aparát, který jej nešikanuje a měří každému stejným metrem. Více článků a zajímavých informací najdete na www.pravyprostor.cz

Tříletou dceru Bereniky Kohoutové srazilo na přechodu pro chodce auto

Teprve tříletou dceru Bereniky Kohoutové (32) srazilo v úterý v centru Prahy auto přímo na přechodu pro chodce. Jak se...

Zemřel slovenský herec a hudebník Daniel Heriban. Bylo mu 43 let

Heriban, známý například ze seriálů Horná Dolná a Hnízdo nebo z filmů Únos či Sviňa, zemřel podle informací TV JOJ ve...

Chystá se novinka, kdo spoří v penzijku, odečte z daní až 48 tisíc

Důchody mají být pro budoucí penzisty nižší. Populace stárne a průběžný důchodový systém, do něhož přispívají současní...

Jízdní řád nerůstu. Benzin na příděl, zákaz létání a bourání silnic

Jak radikální má být ochrana životního prostředí? Německý profesor ekonomie, filozof, sociolog a politolog Helge...

Po dlouhé nemoci zemřela královna rokenrolu Tina Turner. Bylo jí 83 let

Ve věku 83 let zemřela americká popová hvězda Tina Turner. Zpěvačka známá pro své strhující výkony a také mocné a drsné...