Úterý 30. května 2023, svátek má Ferdinand
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Úterý 30. května 2023 Ferdinand

Sobotko-Babišovské eurosocialistické temno

15. 12. 2015 8:18:18
Už i masově propagandistická média, primárně vyrábějící na zakázku vládnoucí věrchušky veřejné mínění a jediné správné názory, občas, bázlivě, ale přece jen, s vykulenýma očima „překvapených“ novinářských matadorů, připouštějí,

... že se tak nějak, jakoby ... vracíme k socialismu! Tedy sdělují svým čtenářům a posluchačům, vykolejeni současnou legislativní humoreskou v parlamentu, skutečnost, před kterou já osobně, Pravý prostor i další racionálně uvažující nezávislí publicisté varují minimálně sedm, deset, ale spíš již více let.
Kdo si dnes ještě může postsametově myslet, že žijeme ve svobodné společnosti, která umožňuje svým pracovitým občanům poctivě bohatnout pomocí praktikování principů volného trhu a zvyšovat kvalitu svého života díky jasně, jednoznačně a jednoduše nastaveným zákonným mantinelům či dodržovaným morálním pravidlům? Že žijeme v období hrdosti na produktivní jedince, tvořící páteř prosperující společnosti, hrdosti na rozumné muže a ženy, které jako vzor ctnosti a vlastenectví povzbuzují z vládních pozic svůj národ k tomu lidsky nejlepšímu co v něm třímá, hrdosti na statečné osobnosti, které brojí za dodržování občanských svobod a lidských práv pro všechny bez rozdílu?

Bohužel. Současný vývoj spíše vypadá jako návrat do dob komunistického společenského temna a servíruje nám špinavou politickou hru mocenských špiček, které nám salámovou metodou, pomalu, ale jistě a nevyhnutelně, přináší návrat základních principů bolševické totality, které nenápadně, za zbabělého kývání mainstreamových médií, implantují postupně do života naší společnosti.

Vždyť se podívejte, co se děje. Co nám Sobotkova vláda v režii Andreje Babiše připravuje. Za masmediální mlhou imigrantské invaze či přestřelek Hrad – Kavárna, připravují koaliční zákonodárci neomarxistického střihu další a další utažení šroubů občanských i ekonomických svobod, které již hraničí s bolševickým systémem rudého otrokářství.

Vše samozřejmě zabaleno do sociálně inženýrského hávu všeobecného dobra, které již od výstřelu z Aurory přináší prý lidstvu ten pokrok, jistoty, prosperitu a šťastné zítřky. A mnoho užitečných idiotů zase tleská a hýká oslavné ódy směrem ke svým socialistickým spasitelům, kterým opět uvěřili, že jim nějakým zázrakem přinesou bohatý a pohodlný život garantovaný erárem a soudruhy z ÚV vyvolených partají.

Jen namátkou:

 • EET – elektronické šmírování a šikanování živnostníků a podnikatelů, maskované jako prostředek k větší spravedlnosti v tržních vztazích.
 • Policie bude moci nově zadržet zbraň, když bude mít podezření, že držitel je nebezpečný sobě nebo okolí. Doposud to mohla učinit až když byl vyhotovený posudek o zdravotní způsobilosti držitele. Doktoři budou mít volný přístup do registru zbraní.
 • Silnice se nedaří opravovat, značit, opatřovat odrazkami atd. ....a tak je budou nosit chodci povinně na oblecích.
 • Životní prostředí se údajně stále nelepší .... a tak bude majitel na zaklepání povinen doložit, jaký má kotel a čím topí.
 • Nově se bude rozúčtovávat teplo v panelácích ... kdo šetří, tak si připlatí.
 • Statistika dopravních nehod se nelepší ..... razantně se zvýší sazebník pokut.
 • Přibírání tisíců nových státních úředníků a policistů, kterých již tak máme v přepočtu na jednoho obyvatele skoro nejvíce na světě (mimo KLDR), aby byla dále prohlubována zásada ... na chudej lid musí být přísnost.
 • Chtějí opět nařizovat soukromým osobám co smí a nesmí dělat ve svých soukromých protorách, což si snad ani bolševik nedovolil ... a „vysvětlují“ to jako boj za zdraví národa (zákaz kouření).
 • Zavádějí opět cenzuru a strach se otevřeně vyjadřovat na veřejnosti, iniciativy s. Jourové , s. Dientsbiera či s. Pelikána ... neboť prý je třeba bojovat proti rasismu, xenofobii a islamofobii.
 • Propaganda do nás valí pofiderní statistiky o tom jak česká ekonomika zázračně roste, jak se musíme mít všichni dobře, ale většina populace sotva přežívá od výplaty k výplatě, sotva poplatí složenky, popřípadě hypotéku a ministr financí tomu dá korunu, když přes tyto „zázračné příjmy nastartované ekonomiky“ připraví rozpočet, kde opět zatne sekeru ve výši 70 miliard a ještě to národu presentuje jakože snižuje zadlužení ... tak kde je pravda?

Kde to jsme? V Husákově socialismu roku 1989? Ne ... jsme v Sobotko-Babišovském multikulturním eurosocialismu 2015, který se liší jen konzumní tváří. Princip je ale stejný. Rudé temno opět pohlcuje naše životy, svobody, statky materiální i duchovní. Jen se tváří sluníčkově „západně“ demokraticky. Dojde to konečně volební demokratické většině, která celý ten neokomunistický společensko-ekonomický hnus při volbách stále opakovaně vyžaduje?

Psáno pro a více na: pravyprostor.cz

Související články:

NECHTE NÁS MAKAT! ... ?

NEJLEPŠÍ 4 „KÁMOŠI“ POLITIKŮ

DIKTATURA MARXISTICKÝCH FILOZOFŮ

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Karel Kříž | úterý 15.12.2015 8:18 | karma článku: 36.10 | přečteno: 1061x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Vilém Barák

Pořád se bojíme Ruska

Podvědomě stále odmítáme právo Ukrajiny na reciprocitu způsobu vedení vojenských operací a na používání stejně účinných zbraní. A všechna čest výjimkám, kdo se nedá ovlivnit. Nelze boxovat s jednou rukou za zády.

30.5.2023 v 16:40 | Karma článku: 15.97 | Přečteno: 205 | Diskuse

Jan Ziegler

Drony v Moskvě, ukrajinský terorismus? Spíš ruská provokace

Tak prý drony trefily v ruském hlavním městě dvě obytné budovy. Celé je to však nějaké divné, jaký by z toho Ukrajinci měli užitek? Nebo je ruská protivzdušná obrana opravdu tak katastrofálně děravá.

30.5.2023 v 11:21 | Karma článku: 18.27 | Přečteno: 229 | Diskuse

Jaroslav Červenka

Útočili Ukrajinci v Moskvě?

I přes vzrůstající aktivitu ukrajinských ozbrojených sil v oblasti hranic s Ruskou federací je útok na hlavní město nepřítele vysoce nepravděpodobný.

30.5.2023 v 8:47 | Karma článku: 27.11 | Přečteno: 1701 | Diskuse

Jan Bartoň

Dobře jsme investovali, Rusové umírají

Jak probíhá ukrajinská propaganda ve válce proti Rusku naznačuje sestřih videa s americkým senátorem. I naše média už informují o tom, že video je „sestříhané“.

30.5.2023 v 8:30 | Karma článku: 29.60 | Přečteno: 654 | Diskuse

Karel Trčálek

Politické lži hlasatele Mladé Fronty Fčil

Kdo z nás někdy nelhal? A kdo z nás není notorický lhářem? A kdo z nás není notorickým lhářem, aby zároveň nebyl přesvědčený, že je tím nejčestnějším člověkem? Kdo nelže, ten jako by nebyl. Nepodvolený

29.5.2023 v 17:04 | Karma článku: 25.11 | Přečteno: 617 | Diskuse
VIP
Počet článků 501 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 4863

Člověk s vlastním názorem a veselým duchem. Narozen ve znamení lva roku 1966. V současné době majitel obchodní firmy. Dříve učitel, který přerušil svoje studium na pedagogické fakultě Masarykovy univesity, aby mohl okusit "radosti" soukromého podnikání. Mojí ideou je svobodný občan, který se umí postarat sám o sebe a malý, ale výkonný státní aparát, který jej nešikanuje a měří každému stejným metrem. Více článků a zajímavých informací najdete na www.pravyprostor.cz

Tříletou dceru Bereniky Kohoutové srazilo na přechodu pro chodce auto

Teprve tříletou dceru Bereniky Kohoutové (32) srazilo v úterý v centru Prahy auto přímo na přechodu pro chodce. Jak se...

Zemřel slovenský herec a hudebník Daniel Heriban. Bylo mu 43 let

Heriban, známý například ze seriálů Horná Dolná a Hnízdo nebo z filmů Únos či Sviňa, zemřel podle informací TV JOJ ve...

Chystá se novinka, kdo spoří v penzijku, odečte z daní až 48 tisíc

Důchody mají být pro budoucí penzisty nižší. Populace stárne a průběžný důchodový systém, do něhož přispívají současní...

Jízdní řád nerůstu. Benzin na příděl, zákaz létání a bourání silnic

Jak radikální má být ochrana životního prostředí? Německý profesor ekonomie, filozof, sociolog a politolog Helge...

Po dlouhé nemoci zemřela královna rokenrolu Tina Turner. Bylo jí 83 let

Ve věku 83 let zemřela americká popová hvězda Tina Turner. Zpěvačka známá pro své strhující výkony a také mocné a drsné...