Úterý 30. května 2023, svátek má Ferdinand
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 30. května 2023 Ferdinand

Mrtví z Paříže jsou mementem multikulturního socialistického systému EU

16. 11. 2015 8:08:08
Paříž!? Šok? Překvapení? ... Nikoliv. Jen logické vyústění multikulturní socialistické politiky evropských elit, které si k nám domů již několik dlouhých let, a masivně několik posledních měsíců, importují ...

a chtějí do tradiční populace integrovat pod falešnou záminkou humanity své nové potencionální voliče ze Středního východu a Afriky, převážně islámského vyznání a mezi těmito davy „nových Evropanů, kteří mají zachraňovat naše důchody“ sem přivezli i všehoschopné, odhodlané a strach i smrt rozsévající bojovníky Islámského státu.

Rozevřená náruč Angely Merkelové, široké socialistické srdce Francoise Hollanda či pokrytecké proklamace z Bruselu, jenž otevřely stavidla muslimské invazi do Evropy, přinesly v pátek v noci své konkrétní plody. Evropa se postará, Evropa přece musí pomoci, Evropa má historickou povinnost, Evropa je bohatá a může si to dovolit. Evropa potřebuje novou pracovní sílu, Evropa potřebuje novou mladou populaci, Evropa potřebuje rodit mnoho nových dětí. Evropa potřebuje obohatit, potřebuje svou „zaprděnost“ (že pane Schwarzenbergu) osvítit duchem různých kultur.

Krvavá jatka v Paříži nám znovu ukázala jak ono multikulturní obohacení vypadá v praxi. Stačí pár totálně vymytých mozků, kterým jejich náboženští vůdci dají do rukou samopaly (v Paříži jich včera bylo prý jen asi osm) a dokážou v podstatě ochromit jednu z největších a nejbohatších evropských zemí. Kolik takových jich však sem za období, eufemisticky nazývané „migarční krize“, již přišlo? Desítky, stovky, tisíce, desetitisíce? Nikdo neví.Kolik takových odhodlaných bezmozků někde v Evropě právě čeká na rozkaz? Kdy a kde můžeme očekávat další a další podobné masakry?

Jsme svědky totálního selhání politiků celé EU. Platíme pod hrozbou kriminálu obrovské daně, za které bychom měli dostávat komfort v podobě ochrany našich životů a majetků ze strany státu. Platíme jak mourovatí a stále více. Jsme šikanováni a buzerováni státní byrokracií, jsme omezováni na svých právech a svobodách mocenskými složkami. Jsme téměř terorizováni erární věrchuškou, která pod pláštíkem páchání všeobecného dobra již znehodnotila kvalitu našich životů na pouhé přežij a plať. A i přes tento, téměř již totalitní systém vlády, není politická reprezentace schopna zabezpečit ani základní funkci státu – ochranu vlastního území a vlastních občanů.

Několik let blábolí zkorumpovaná vládnoucí pakáž o potřebě pochopení a soucitu. O zoufalých lidech, utíkajících před hrůzami války. Svým občanům zakazuje vidět nebezpečí, která souvisejí s invazí islamistů do Evropy. Jiné než oficiální názory perzekuuje a tvrdě trestá. Nálepkuje rasismem či xenofobií. Omezuje v tomto smyslu svobodu slova. Dotuje kolaboranty z různých „humanistických a lidsko-právních“ sdružení, kteří ve společnosti pomáhají metodou Overtonova okna rozšiřovat pseudomorální hodnoty a „politicky korektní“ masovou propagandu, likvidující tradiční základy naší společnosti. Konkrétně řešit však neumí žádný podstatný problém. Žárovky, vysavače, banány, dotace, eurofondy, korupční přerozdělování daňového výpalného. To je politika EU. Na ochranu hranic a lidí není čas ani kapacity.

Když už se ty směsné figurky pod praporem EU sešly, aby „řešily“ problém migrační krize, vyplodily „kvóty“. Tedy jen další přerozdělování, jako by jejich mozkové kapacity nebyly stavěny na nic jiného. Kvóty, které mají asi tak stejný účinek jako když dům, vytápěný vodou z jednoho bytu, budete chtít zachránit přečerpáním vody do bytů ostatních. Na „zavření vody“, tedy ráznou ochranu hranic Schnegenského prostoru, tito političtí šaškové koule neměli.Mrtví z Paříže jsou jejich mementem.

Velice zajímavé bude nyní sledovat další vývoj. Dá se očekávat, že několik vítačů a přijímačů uprchlíků z politcké sféry obrátí kabát, neboť zavětří nový vítr a s ním spojenou větší budoucí mocenskou kořist. Však svědky prvních takových náznaků jsme už i u nás. Mainstream ale pojede nejspíše stále tu svoji. Nesuďme všechny podle jednotlivců, buďme tolerantní, nenechme se vyprovokovat. Nepodléhejte radikálním a extrémistickým názorům. Terorismus není islám.

Co to však je, když přijde do divadla stádo dobytka a za pokřiku „Allah akbar!“ střílí bez rozmyslu do jednoho člověka po druhém? Co to je, když se jménem svého boha v držce jdou chcípnout jen proto, aby zmasakrovali stovky nevinných lidí? Je to jasné vyhlášení války evropské civilizaci ze strany islámu. Je to jasný důkaz, že ti „chudáci“ migrující do Evropy v nás chtějí vyvolat paniku a strach, že nechtějí od Evropy pomoc. Oni si chtějí Evropu podmanit, obyvatele zotročit, naši civilizaci zlikvidovat.

Nemáme nyní jinou možnost než donutit všechny evropské politiky, kteří svojí připosraností, kolaborací a zkorumpovaností přivedli náš kontinent do tohoto stavu, aby šli konečně od koryt, poslat do hajzlu i všechny jejich „mimovládní“ poskoky, přestat respektovat tyto tak zvané „elity“ a vzít věci do svých rukou. Je hodně po dvanácté. Jinak bude důsledkem, tedy eurosocialistickým řešením, pařížského masakru jen, jako vždy, další utažení šroubů svobod či zvýšení erárního výpalného na „páchání dobra“.

Psáno pro a více na: pravyprostor.cz

Související články:

Lekce z podstaty islámu

Islám? Ano, jsme ve válce

Fotografie, která by se mohla stát symbolem islámské invaze do EU

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Karel Kříž | pondělí 16.11.2015 8:08 | karma článku: 40.04 | přečteno: 10115x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Vilém Barák

Pořád se bojíme Ruska

Podvědomě stále odmítáme právo Ukrajiny na reciprocitu způsobu vedení vojenských operací a na používání stejně účinných zbraní. A všechna čest výjimkám, kdo se nedá ovlivnit. Nelze boxovat s jednou rukou za zády.

30.5.2023 v 16:40 | Karma článku: 15.19 | Přečteno: 194 | Diskuse

Jan Ziegler

Drony v Moskvě, ukrajinský terorismus? Spíš ruská provokace

Tak prý drony trefily v ruském hlavním městě dvě obytné budovy. Celé je to však nějaké divné, jaký by z toho Ukrajinci měli užitek? Nebo je ruská protivzdušná obrana opravdu tak katastrofálně děravá.

30.5.2023 v 11:21 | Karma článku: 18.27 | Přečteno: 227 | Diskuse

Jaroslav Červenka

Útočili Ukrajinci v Moskvě?

I přes vzrůstající aktivitu ukrajinských ozbrojených sil v oblasti hranic s Ruskou federací je útok na hlavní město nepřítele vysoce nepravděpodobný.

30.5.2023 v 8:47 | Karma článku: 27.11 | Přečteno: 1698 | Diskuse

Jan Bartoň

Dobře jsme investovali, Rusové umírají

Jak probíhá ukrajinská propaganda ve válce proti Rusku naznačuje sestřih videa s americkým senátorem. I naše média už informují o tom, že video je „sestříhané“.

30.5.2023 v 8:30 | Karma článku: 29.51 | Přečteno: 648 | Diskuse

Karel Trčálek

Politické lži hlasatele Mladé Fronty Fčil

Kdo z nás někdy nelhal? A kdo z nás není notorický lhářem? A kdo z nás není notorickým lhářem, aby zároveň nebyl přesvědčený, že je tím nejčestnějším člověkem? Kdo nelže, ten jako by nebyl. Nepodvolený

29.5.2023 v 17:04 | Karma článku: 24.97 | Přečteno: 613 | Diskuse
VIP
Počet článků 501 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 4863

Člověk s vlastním názorem a veselým duchem. Narozen ve znamení lva roku 1966. V současné době majitel obchodní firmy. Dříve učitel, který přerušil svoje studium na pedagogické fakultě Masarykovy univesity, aby mohl okusit "radosti" soukromého podnikání. Mojí ideou je svobodný občan, který se umí postarat sám o sebe a malý, ale výkonný státní aparát, který jej nešikanuje a měří každému stejným metrem. Více článků a zajímavých informací najdete na www.pravyprostor.cz

Tříletou dceru Bereniky Kohoutové srazilo na přechodu pro chodce auto

Teprve tříletou dceru Bereniky Kohoutové (32) srazilo v úterý v centru Prahy auto přímo na přechodu pro chodce. Jak se...

Zemřel slovenský herec a hudebník Daniel Heriban. Bylo mu 43 let

Heriban, známý například ze seriálů Horná Dolná a Hnízdo nebo z filmů Únos či Sviňa, zemřel podle informací TV JOJ ve...

Chystá se novinka, kdo spoří v penzijku, odečte z daní až 48 tisíc

Důchody mají být pro budoucí penzisty nižší. Populace stárne a průběžný důchodový systém, do něhož přispívají současní...

Jízdní řád nerůstu. Benzin na příděl, zákaz létání a bourání silnic

Jak radikální má být ochrana životního prostředí? Německý profesor ekonomie, filozof, sociolog a politolog Helge...

Po dlouhé nemoci zemřela královna rokenrolu Tina Turner. Bylo jí 83 let

Ve věku 83 let zemřela americká popová hvězda Tina Turner. Zpěvačka známá pro své strhující výkony a také mocné a drsné...