Úterý 30. května 2023, svátek má Ferdinand
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 30. května 2023 Ferdinand

Nějak se vám to dobro vymyká z rukou, soudruzi

4. 08. 2015 8:08:08
Tak konečně je to tady! Sluníčkové neziskovky mohou bouchat šampaňské, performer Kohout s přáteli jásat nadšením a u Tří ocásků mohou stavět velké hrnce na vodu k zalití fair trade kávy, ...

... by všichni společně přivítali naše nové spoluobčany – válkou, hladem a bídou zdecimované soudruhy z afrických zení, kterým se podařilo přeběhnout až do naší vlasti.

Malým kazem na kráse tohoto historického okamžiku se jeví fakt, že migranti na naši zemi z vysoka kálejí a rádi by za přispění evropských peněz, sociálních výhod a subjektivního výkladu lidských práv pokračovali na své cestě dále, do zemí zaslíbených, do eurosociálních rájů, za více eury, za lepším bydlem, za ještě pohodlnějším životem, který jim komunismem zchudlé Česko nedokáže zajistit dle jejich představ. Přece tady znovu nebudou tříd bídu s nouzí za pár korun, to mohli zůstat v Africe ... že?

Ještě více je však pro mne překvapivé, že kolem plotů záchytných táborů pro tyto migranty neběhají sluníčkově rozesmátí aktivisté multikulturně obohaceného světa, by svým arabským a africkým bratrům vysvětlili, že není tak úplně dobře se na své cestě k lepším zítřkům rvát s českou policií, demolovat ubytovací zařízení a vůbec, tak nějak všeobecně pouštět hrůzu na domorodé obyvatelstvo. Vždyť by s nimi mohli v klidu pohovořit o tom, jak se s nimi podělí o své dotace, jenž zatím většinově spotřebovávají na své, potem a krví vysloužené, platy, jak si každého z nich vezmou domů či jak bude dobře až jich přijde ještě milión. Na závěr debaty by pak významný umělec pravdy a lásky předvedl svoje stěžejní pouliční dílo s holou zadnicí, něžné aktivistky vykouřili dýmky míru a společně by všichni zatančili nad cedulkami „# přijímám“.

Možná se tak ale neděje jen z prostého důvodu, protože „pan profesor“ Kohout je zrovinka zaneprázdněn malováním nových proimigračních cedulí a ostatní se sami bojí, neboť by mohli od afroarabských zachráncnů naší budoucí produktivity práce a porodnosti dostat akorát přes držku, neboť tito slyší jen na mobilní telefony, kapesné v eurech, ubytování zdarma a dobrou stravu dle jejich kulturních zvyklostí.

Své polínko do bojové vřavy také přidal ministr Chovanec, který rekognoskoval terén, přijal vysvětlení, navrhl vyjádření a slíbil opatření. Ještě lépe se v celé situaci pak zorientoval soudruh ministr pro zbytečné tlachy a dotace Dientsbier, který podpořil spravedlivý boj za sociální jistoty migrantů, když všem partičkám jejich domácích umetačů cest z parazitických neziskopříživovek slíbil na příští roky plnit koryta ještě vydatněji a na roky dopředu.

A co zbytek naší pracovité vlády? Ten má, jak se zdá, jiné starosti. Nejprve bylo třeba rozdělit stamilióny na odměny vládním úředníkům, kteří po vzoru Jany Nagyové – Nečasové dřou jako koně, neboť stát řídíme jako firmu, a když se tato, zadlužená, zkorumpovaná a bez výhledu na zlepšení, potápí jako Titanic, proč by se nemohlo na horní palubě stále ještě tančit ... když nějaké zdroje pořád ještě jsou. Je třeba se tedy hlavně starat o to, aby se nahoře tančilo co nejdéle.

Socialisticky tančit na produktivních mrtvolách z podpalubí se dá totiž jen do té doby, dokud se sežene dostatečně většinové stádo na volební vítězství. Neomarxističtí prodavači dobra a sociálních jistot z vyspělejších států EU to již delší čas řeší multikulturním obohacováním. Naši chudší příbuzní, kteří nemohou přistěhovalcům nabídnout tolik bohatých výhod, se tedy zaměřili alespoň na uplácení státních zaměstnanců, kterýžto úkol, jak a o kolik jim přidat v době, kdy stát s téměř dvoubiliónovým dluhem spěje řeckou cestou do propasti totálního bankrotu, řeší vládní panáci jako prioritní.

Kolik „dobra přes naše mrtvoly“ a absurdního socialismu se však ještě vejde do banánové republiky Česko? Samozřejmě přesně tolik, kolik si ještě populace nechá nakálet na hlavu. Sociální inženýrství populistických demagogů má zelenou, neboť obyvatelstvo je již dostatečně vystrašeno, zpacifikováno dluhovou pastí a frustrováno politickým divadlem. Systém neomarxistických experimentů na chovném stádu daňových poplatníků tak dosahuje nebývalé intenzity a závity orwellovských šroubů se mohou utahovat téměř každý den. Ještě zlikvidovat živnostníky a malé české firmy, nahradit je dalšími zaměstnanci zbytečných úřadů a „neziskovek“ a ve finále také přesvědčit pár migrantů, aby zůstali a ve volbách odvedli svou práci. Pak dobro konečně zvítězí nad nenávistí, rasismem i xenofobií a bude konečně líp. Jen ... aby se vám to poněkud nevymklo, soudruzi.

Psáno pro a více na: pravyprostor.cz (diskuse bez registrace)

Související články:

Kde skončí multikulturní šílenství? Školka donutila malé děti k účasti na pochodu homosexuálů ...

Tři mladí imigranti znásilnili svoji dobrovolnou pomocnici a pokusili se zabít ředitele integračního centra

Imigranti k obživě neziskovek

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Karel Kříž | úterý 4.8.2015 8:08 | karma článku: 48.60 | přečteno: 10208x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Společnost

Helena Munzarová

Máte vtíravé myšlenky? Co s nimi děláte?

Zbavit se trápení v době, kdy člověku mozek neustále předhazuje vtíravé myšlenky, moc nejde. Zkuste najít příčinu, ale hlavně co nejvíc myslete na jiné věci a udržujte nebo najděte přátelství a dobré vztahy. Hlavně nebuďte sami!

30.5.2023 v 18:22 | Karma článku: 6.34 | Přečteno: 84 | Diskuse

Iva Votočková

Mít či nemít ego

Jak říká moje duchovní učitelka, nejsofistikovanějším programem ega je "stav bez ega". Jakmile se začneme zabývat myšlenkou "nemít ego", můžeme si být jistí, že to je právě projev ega, které se snaží mít situaci pod kontrolou.

30.5.2023 v 17:00 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 63 | Diskuse

Otto Kamm

Úsporný balíček je PPP

Opravdu se nejedná o úsporný balíček ale o Plný Pytel Problému (díky Š+G, kteří tento pojem zavedli), který nyní přesně vystihuje situaci s konsolidačním balíčkem. Přitom největší problém není v navrho-vaných úsporných opatření.

30.5.2023 v 16:08 | Karma článku: 24.95 | Přečteno: 314 | Diskuse

Filip Vracovský

Kosovo je srdce Srbska vzkázal Djokovič...

Nedá mi to abych k tomuto tématu taky neutrousil pár slov. Vaše názory mě samozřejmě taky zajímají...

30.5.2023 v 13:57 | Karma článku: 18.70 | Přečteno: 478 | Diskuse

Karel Babica

Válka bude, víc vám neřeknu.

Pro svůj dnešní blog jsem si půjčil známou hlášku z pera Jaroslava Haška. Nic bych si nepřál méně, než aby nedocházelo na slova rýpalů. Nicméně náčelník Řehka otevřel okno pana Overtona pěkně dokořán.

30.5.2023 v 13:45 | Karma článku: 26.09 | Přečteno: 441 | Diskuse
VIP
Počet článků 501 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 4863

Člověk s vlastním názorem a veselým duchem. Narozen ve znamení lva roku 1966. V současné době majitel obchodní firmy. Dříve učitel, který přerušil svoje studium na pedagogické fakultě Masarykovy univesity, aby mohl okusit "radosti" soukromého podnikání. Mojí ideou je svobodný občan, který se umí postarat sám o sebe a malý, ale výkonný státní aparát, který jej nešikanuje a měří každému stejným metrem. Více článků a zajímavých informací najdete na www.pravyprostor.cz

Tříletou dceru Bereniky Kohoutové srazilo na přechodu pro chodce auto

Teprve tříletou dceru Bereniky Kohoutové (32) srazilo v úterý v centru Prahy auto přímo na přechodu pro chodce. Jak se...

Zemřel slovenský herec a hudebník Daniel Heriban. Bylo mu 43 let

Heriban, známý například ze seriálů Horná Dolná a Hnízdo nebo z filmů Únos či Sviňa, zemřel podle informací TV JOJ ve...

Chystá se novinka, kdo spoří v penzijku, odečte z daní až 48 tisíc

Důchody mají být pro budoucí penzisty nižší. Populace stárne a průběžný důchodový systém, do něhož přispívají současní...

Jízdní řád nerůstu. Benzin na příděl, zákaz létání a bourání silnic

Jak radikální má být ochrana životního prostředí? Německý profesor ekonomie, filozof, sociolog a politolog Helge...

Po dlouhé nemoci zemřela královna rokenrolu Tina Turner. Bylo jí 83 let

Ve věku 83 let zemřela americká popová hvězda Tina Turner. Zpěvačka známá pro své strhující výkony a také mocné a drsné...