Nenávistí proti „nenávisti“?

19. 06. 2015 9:09:09
Tak se zdá, že naše cesta k multikulturnímu obohacení společnosti, fungujícímu sociálnímu státu a prosperující budoucnosti se tak nějak ztratila v houští plném „objektivních příčin neúspěchů“ či nepochopení a nedostatku nadšení...

...

„všeholidu“ pro nekonečné dobro, permanentně na nás páchané vyvolenými panáky „lidovědemogratické“ moci. Poslední dobou to začíná vypadat, že kupředu, levá odhodlaně kráčí již jen skupina pokryteckých vůdců a smečka na nich nějak závislých parazitických přicmrndávačů, kterým ještě přerozdělené platby z erárního daňového výpalného dokážou zatemnit mozek či zlomit morálku a páteř.

Většina společnosti však pomalu začíná, sice ještě poměrně tiše, ale stále hlasitěji, projevovat svoji nespokojenost se současnými praktikami sociálního inženýrství a populistických experimentů valících se z Bruselu i domácích vládních paláců, byť se zatím dokázala víceméně sjednotit pouze na řešení problému s násilným začleňováním afrických muslimských imigrantů, jejichž přijetí bez možnosti protestu a vyjádření názoru bylo dobrosery předloženo jako povinný standard řádného euroobčana. Zde, jak se zdá, byl kalich trpělivosti tradičního obyvatelstva přeplněn a oprávněné obavy z násilné invaze kultury, která si klade za cíl naši porobu, spojily velkou část společnosti ke konkrétním činům vzdoru a občanského odporu.

Multikulturní socialistický aparát se samozřejmě adekvátně vzteká. Miliardy ukradené produktivním daňovým poplatníkům už pomalu přestávají stačit i jen na potěmkinovskou tvorbu iluzí zářných zítřků a objevují se nespoutaní a Marx chraň! i svobodomyslní jedinci nebo spolky vystupující z unifikované řady europokroku a míru či se dokonce v nezávislých médiích vyskytují štvavé články překračující hranice jednotné fronty dobra masových médií. Na tyto živly, vymykající se kontrole Velkého bratra, je tedy potřeba ukázat prstem a tak nějak po soudružsku jim jít po krku a pořádně s nimi zatočit.

V případě otázky multikulturního soužití jsou bojovým předvojem vrcholové politické soldatesky různé začleňovací „neziskové“ organizace, které ve strachu o svůj velmi prosperující dotační a grantový etnobyznys, kdy pouhým hýkáním od stolu dokáží ročně vydělat desítky až stovky miliónů státních korun, překročily již veškeré myslitelné mantinely racionálního uvažování i rovného charakteru. Vnitřní kolaborace jejich představitelů s falešným pokrytectvím dosáhla již takového stupně, že naprosto ztratili soudnost a smysl pro realitu, stejně jako jejich ikony ve státním aparátu, sypající jim do krmíku etnoeura či erární koruny.

A tak jsme svědky hysterického křiku o rasismu, xenofobii a nenávisti. Těmito přívlastky je osočován i náš zpravodajský deník po každém článku, ve kterém popisujeme děsivé skutky, které se dějí v místech, kde je vysoká koncentrace muslimských azylantů. Multikulturalisté neřeší jak je možné, že se popisované hrůzy dějí, ale jak je možné, že si o tom dovolíme napsat. Vždyť prý je to šíření poplašných zpráv, rasistický populismus, nenávistné štěkání, které prý nikomu nepomůže ... Straší trestními oznámeními, dehonestací, násilím.

Budeme však znovu ustupovat těmto hlasatelům jediné správné „pravdy“? Řekneme si, oni by na nás v současné spleti zákonů a justiční džungle opravdu „něco našli“. Jsou to lidé s komunistickým myšlením i stylem práce a ještě si pamatujeme jak, taky podle platných zákonů, dokázal bolševik likvidovat vše co se mu znelíbilo. Nebyli to dříve „rasisté“ či „xenofobové“, ale agenti imperialismu či antisocialistické živly. Do stejné role se nyní snaží postavit multikulturní socialisté nás. Jednají z pozice politické mocenské nadřazenosti s paragrafy a silovými složkami v zádech. Nic jim nevadí, že společnost znovu uvrhávají do propasti morálního a ekonomického kolapsu. Hlavně když ještě nějakou chvíli budou moci dojit erární kravku. Po nás potopa! Socialismus a multikulturní míšení nebo smrt!

Nasrat, soudruzi! Věřím, že společnost snad nedopustí další totální krach. Že nedopustí, aby se lidem opět nakálelo na hlavu až do výše mozku. Že pochopí, stejně jako na vašem postoji k problémům s imigranty, kdy například doporučujete do každé domácí rodiny jednu přistěhovaleckou, či využití „zdrojů, které jsou“ na azylovou politiku ačkoliv velká část tradiční populace ryje držkou v zemi, aby poplatila všechny složenky, poplatky, odvody a daně, že vaše populistické kecy nejsou pro nás tím dobrem, které presentujete, ale naopak esencí čiré nenávisti k nám, mocensky nezaháčkovaným a nekolaborujícím s pokryteckým systémem dobra přes mrtvoly. A že to není jen o azylantech, o muslimech, o multikultuře.

Mocenská věrchuška se takto nenávistně chová k nesehnuté páteři společnosti ve všech sférách života. Viz Babišovi zloději živnostníci, Mládkovi paraziti, nebo Sobotkův „třídní boj“. Doufejme, že čas to komunistické stigma z demokraticky většinové množiny mozků brzy vyhojí i právě díky reálným ukázkám rozporů mezi propagandou a činy, jako v případě současně rezonujícího problému s imigranty. Pak snad už nepomůže ani celá lidově močící vláda u pisoáru na lidovém festivalu. Byť si i vystojí „poctivě“ frontu. Hate free!

Psáno pro a více na: pravyprostor.cz (diskuse bez registrace)

Související články:

Zločinnost imigrantů zachvátila Itálii: Ve vlaku usekli ruku průvodčímu

Absurdní informace o uprchlících vedou k závažným otázkám

Muslimské paradoxy

Autor: Karel Kříž | pátek 19.6.2015 9:09 | karma článku: 36.93 | přečteno: 1903x

Další články blogera

Karel Kříž

Klinika: Mozky vymyté komunismem

To si tak se svými rudými kamarády vyhlédnete dům, který zrovna nikdo nevyužívá. Je opuštěný. Ale celkem pěkný a velký.

9.1.2019 v 14:08 | Karma článku: 29.99 | Přečteno: 744 | Diskuse

Karel Kříž

Totalitní dobroserismus

Asi tak bych pojmenoval současné společenské uspořádání. Lepšolidé, nebo chcete-li bolševici mysli, nám tlačí jejich “dobro” přes mrtvoly ...

8.1.2019 v 7:39 | Karma článku: 28.75 | Přečteno: 882 | Diskuse

Karel Kříž

Štědrovečerní Kouzelník Žito. Chyběl už jen prvomájový průvod

Málokdy se pouštím do recenzí "uměleckých děl" z českého televizního světa, ale prime time ČT na Štědrý večer je přeci jen alespoň minimálně k zamyšlení.

26.12.2018 v 8:25 | Karma článku: 44.64 | Přečteno: 5525 | Diskuse

Karel Kříž

Koblihy nejsou zadarmo

Z kruhů blízkých agrofertímu hnízdu neustále slyšíme jak je Burešova vláda ohromně úspěšná, jak se Česku daří a jak je vše zahaleno v růžovém oparu prosperující budoucnosti.

26.11.2018 v 17:28 | Karma článku: 32.62 | Přečteno: 981 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Miroslav Václavek

Naše země vzkvétá, někde více někde méně

Ano, nic si nenalhávejme naše země vzkvétá. Srovnávat její stav se stavem před třiceti lety je v zásadě nemožné. Neboť tehdejší zuboženou, beznadějně chudou a zaostalou zemi, jejíž zřízením byla komunistická diktatura

18.11.2019 v 17:00 | Karma článku: 17.49 | Přečteno: 297 | Diskuse

Jan Provazník

Tomáš Halík má samozřejmě pravdu

Reakce na článek Jana Bartoně - Halík tvrdí: „Problém je ve voličích“, ve kterém se autor snaží prokázat Halíkův omyl.

18.11.2019 v 16:22 | Karma článku: 18.67 | Přečteno: 883 | Diskuse

Miroslav Gruner

Smutná bilance 1989 -2019 a neradostné vyhlídky.

Vypadá to, že A. Babišovi přece jen jeho přešlapy projdou. A to je asi základní předpoklad, aby do politiky vstoupil P. Kellner, i když ten na to bude mít lidi. 30 let po listopadu máme překousnout lupičství privatizátorů a mlčet.

18.11.2019 v 14:00 | Karma článku: 14.20 | Přečteno: 450 | Diskuse

Karel Ábelovský

Milion chvilek pro"lidovou" demokracii (reakce) - aneb jak mě Větva nadzvedl ze židle

... článek Ladislava Větvičky je jednoznačně plný lží, a já bych se nebál tvrdit, že přesně takhle se dělá propaganda!!! Ten článek, je navíc sprostým, neregulerním faulem, vůči cca 250 - 280 tisícům lidí, kteří přišli na Letnou.

18.11.2019 v 13:13 | Karma článku: 29.49 | Přečteno: 2035 | Diskuse

Robert Brinda

17. listopad na Národní.

Je to k smíchu nebo k pláči, když profesor politologie nerozumí politice? Předseda ODS pan Petr Fiala na Národní poskytl novinářům "improvizované" interview.

18.11.2019 v 11:38 | Karma článku: 32.23 | Přečteno: 857 | Diskuse
VIP
Počet článků 501 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 4857

Člověk s vlastním názorem a veselým duchem. Narozen ve znamení lva roku 1966. V současné době majitel obchodní firmy. Dříve učitel, který přerušil svoje studium na pedagogické fakultě Masarykovy univesity, aby mohl okusit "radosti" soukromého podnikání. Mojí ideou je svobodný občan, který se umí postarat sám o sebe a malý, ale výkonný státní aparát, který jej nešikanuje a měří každému stejným metrem. Více článků a zajímavých informací najdete na www.pravyprostor.cz

Najdete na iDNES.cz