Středa 8. dubna 2020, svátek má Ema
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 8. dubna 2020 Ema

Konečné vítězství multikulturního eurosocialismu: Živnostníky nahradí imigranti!

4. 06. 2015 8:08:08
Pokud se na svět nedíváte rudými brýlemi dobroserů multikulti socialismu, spokojeně chrochtajících u erárních žlabů, musí se vám poslední vývoj naší tradiční euroatlantické společnosti jevit přinejmenším jako velmi podivný.

Pokud se však navíc ještě nebojíte zapojit racionální uvažování a podívat se pravdě zpříma do očí, shledáte tento vývoj jako cestu k totálnímu krachu, k absolutní devastaci hodnot morálních i hospodářských.

Když jsme se v roce 1989 konečně zbavili totalitní sovětské formy socialismu, byli jsme plni očekávání a nadějí v lepší příští. Ano, rozstříhali jsme dráty na hranicích a občanům alespoň trochu povolili náhubky a uzdy. Získali jsme svobodu cestování, shromažďování i slova, vrátily se alespoň základy volného trhu, přišly demokratické volby. Oproti komunistickému koncentráku velký krok k normálnímu životu. Co je tedy nyní špatně?

Ať si to někteří z nás přiznají nebo ne, socialismus, přes určité pokusy v prvních letech po sametu, nás nikdy neopustil a nyní jsme svědky plíživého rozrůstání jeho západní konzumní „demokratické“ verse s přidanou hodnotou multikulturního obohacení. Salámovou metodou jsou nám vnucovány byrokratické regulace volného trhu, nesmyslné zákony omezující naše svobody i závislost na státu, jenž místo naší ochrany preferuje mocenské šikanování a daňové vykrádání našich kapes.

Děsivá skutečnost, že relativním blahobytem ukolébaná „západní“ společnost dopustila ve svých domovinách experimenty neomarxistických sociálních inženýrů, kteří populistickou propagandou o potřebě bohatého sociálního státu vyhrávali a stále ještě vyhrávají volební klání, rodí svoje plody.Z ústředí Evropské unie se stala líheň neobolševických fantasmagorií a Potěmkinovských vesnic, Spojené státy byly ztrestány Barackem Obamou.

Nový multikulturní eurosocialismus se vyznačuje především tím, že se tváří jako kapitalismus s lidskou tváří, jako vzor pravdy a lásky, jako pachatel všeobecného dobra, který pomáhá všude tam, kde je to potřeba. Za „evropské“, potažmo „státní“ peníze se přeci staví dálnice, školy i nemocnice, pomáhá se maminkám, mladým rodinám, důchodcům, nezaměstnaným, sociálně vyloučeným, podporuje se multikulturní obohacení společnosti, podnikatelské záměry, firmy, zaměstnanost, věda, výzkum, stát rozdává vzdělání, zdraví a chrání svoje obyvatele před „vnějším i vnitřním nepřítelem“.

Mohlo by to znít jako pohádka, ale jen do chvíle než se podíváte tomuto současnému zrůdnému systému pod pokličku. Novodobí soudruzi, stejně jako jejich totalitní předchůdci, byť maskováni masivní mediální propagandou, již jen velmi těžko skrývají pravé záměry své „práce“ pro společnost, kterými je daňové ožebračení produktivních obyvatel a jejich udržování v permanentní nejistotě a strachu z mocenské vrchnosti, aby tito neměli síly ani náladu na relevantní odpor. Za naloupené statky si pak pořizovat vlastní elektorát a oddanou masu erárních parazitů.

Svobodná společnost by něco podobného nikdy nemohla akceptovat. Nikdy by nemohla akceptovat současnou linii socialistické vlády, kdy na pranýři jsou samostatně uvažující a pracující lidé, snažící se o soběstačnost a nezávislost na státu, a naproti tomu jsou erární mašinérií všelijak zvýhodňováni různě společensky nepřizpůsobiví, nejukřičenější hlasatelé sociálních bludů, korupční obchodníci se státem či dokonce cizí imigranti, netající se nenávistí k naší společnosti i kulturní tradici.

Na jedné straně jsou tedy jako lovná zvěř vládní politikou „vybíjeni“ živnostníci, drobní podnikatelé či menší české firmy, ale na straně druhé se „páchá dobro“, které jejich penězi platí obohacování naší společnosti pobírači dávek, dotací či „investičních pobídek“.

Jako zářný příklad nám může sloužit současná politika Bruselu i neformálního vládce ČR Andreje Babiše. Ti evropští nám přikazují začleňovat do společnosti tisíce islámských „bojovníků“, které všemožně podporují eury a ideologickou masáží, ten náš „jen“ byrokraticky ničí trh, aby společnost zbavil jejich základů – střední třídy – a sám se zbavil nepohodlné konkurence. Obojí neuvěřitelně rychle vychyluje misky vah k absolutní převaze z eráru se přiživujících parazitů, k likvidaci zdrojů, které brzy dojdou a k staronové vládě totality, policejního teroru a tedy „echt“ socialismu bez současné kamuflace a příkras.

Smutné je, že společnost, která si nechá líbit, že potentáti se samozvaným patentem na rozum zničí její pevné základy, prověřené historickým vývojem, a nahradí je v zájmu vlastního obžerství a posedlosti mocí pozlacenou hnilobou, si asi nic jiného nezaslouží. Dokáže mi snad někdo odpovědět na otázku: Kolik muslimských imigrantů je potřeba k uživení jednoho českého živnostníka?

Psáno pro a více na: pravyprostor.cz (diskuse bez registrace)

Související články:

Italové bojují v ulicích na jihu země s islámskými imigranty. Začala multikulturní válka?

Frontální socialistický útok na živnostníky nabírá na síle

Rozpad Evropské unie právě začal

Autor: Karel Kříž | čtvrtek 4.6.2015 8:08 | karma článku: 41.40 | přečteno: 2768x

Další články blogera

Karel Kříž

Klinika: Mozky vymyté komunismem

To si tak se svými rudými kamarády vyhlédnete dům, který zrovna nikdo nevyužívá. Je opuštěný. Ale celkem pěkný a velký.

9.1.2019 v 14:08 | Karma článku: 29.99 | Přečteno: 784 | Diskuse

Karel Kříž

Totalitní dobroserismus

Asi tak bych pojmenoval současné společenské uspořádání. Lepšolidé, nebo chcete-li bolševici mysli, nám tlačí jejich “dobro” přes mrtvoly ...

8.1.2019 v 7:39 | Karma článku: 28.75 | Přečteno: 902 | Diskuse

Karel Kříž

Štědrovečerní Kouzelník Žito. Chyběl už jen prvomájový průvod

Málokdy se pouštím do recenzí "uměleckých děl" z českého televizního světa, ale prime time ČT na Štědrý večer je přeci jen alespoň minimálně k zamyšlení.

26.12.2018 v 8:25 | Karma článku: 44.64 | Přečteno: 5541 | Diskuse

Karel Kříž

Koblihy nejsou zadarmo

Z kruhů blízkých agrofertímu hnízdu neustále slyšíme jak je Burešova vláda ohromně úspěšná, jak se Česku daří a jak je vše zahaleno v růžovém oparu prosperující budoucnosti.

26.11.2018 v 17:28 | Karma článku: 32.62 | Přečteno: 988 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Václav Fischer

Nikdo nemá zdání

Nikdo z občanů, kdo nebyl delší dobu zaměstnán v některém z našich takzvaných centrálních úřadů, ponejvíce nazývaných ministerstva, nemá ani tušení, co se v takových úřednických mraveništích odehrává.

8.4.2020 v 13:07 | Karma článku: 9.50 | Přečteno: 213 | Diskuse

Miloslav Havelka

Peníze z EU na koronavirus? Kdo nic nemá, nemůže nic ani rozdávat!

Vypadá to spíš, jak velké bonvivánské gesto. Dosud chaotická a nečinná EU nám s velkou slávou posílá miliardy na koronavirus. Možná z nich ale každý příjemce bude muset nechat ještě vyrobit obligátní tabulku PODPOŘENO Z FONDŮ EU

8.4.2020 v 10:52 | Karma článku: 29.08 | Přečteno: 509 | Diskuse

Vladimíra Bošková

Promořit občany, nebo ne?

Pro větší důvěru naší populace by byla vhodná veřejná diskuse odborníků při zvažování, jakou strategii v boji s koronavirem zvolit: zda víc popustit otěže nákaze nebo naopak více karantény pro nakažené.

8.4.2020 v 10:28 | Karma článku: 6.87 | Přečteno: 261 | Diskuse

Zdeněk Bárta

3-2-1 Start! Promořování začalo....

Tedy uvolnění opatření. Takhle růžově zabalené to zní líp a ještě tomu někdo popletený bude i tleskat. Zatím jediné co jsme dokázali je zpomalení promoření, tedy šíření viru mezi populaci. Nemá smysl si mazat med kolem huby....

8.4.2020 v 8:08 | Karma článku: 17.46 | Přečteno: 521 | Diskuse

Jan Bartoň

Nouzový stav: Teoretici v poslanecké sněmovně

Sledoval jsem jednání poslanecké sněmovny o prodloužení nouzového stavu. Místy to bylo docela zajímavé a napínavé, nicméně výsledek byl znám dlouho předem.

8.4.2020 v 8:00 | Karma článku: 32.27 | Přečteno: 817 | Diskuse
VIP
Počet článků 501 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 4858

Člověk s vlastním názorem a veselým duchem. Narozen ve znamení lva roku 1966. V současné době majitel obchodní firmy. Dříve učitel, který přerušil svoje studium na pedagogické fakultě Masarykovy univesity, aby mohl okusit "radosti" soukromého podnikání. Mojí ideou je svobodný občan, který se umí postarat sám o sebe a malý, ale výkonný státní aparát, který jej nešikanuje a měří každému stejným metrem. Více článků a zajímavých informací najdete na www.pravyprostor.cz

Najdete na iDNES.cz