Pondělí 4. prosince 2023, svátek má Barbora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 4. prosince 2023 Barbora

Causa Nečasová (Nagyová): Pochopí někdy ODS co je špatně?

21. 04. 2015 9:09:09
Chudák Petr Nečas! Prokurátorský puč mstitele Ivo Ištvána svrhnul jeho vládu a připravil modré straně cestu do propadliště volebních preferencí. Právě v době kdy partaj chytala druhý dech po vítězném tažení proti kmotrům. To je spiknutí

Chudák Jana Nagyová, dnes Nečasová! Prokurátorská inkvizice na počestnou, bezbrannou ženu vyslala noční komando a uvrhla ji do věznice. Pod pofiderní záminkou jakéhosi sledování sokyně v lásce, kterým prý měla úkolovat panáčkující generály. To je nechutné!

Chudáci bývalí poslanci Petr Tluchoř, Marek Šnajdr a Ivan Fuksa! Prokurátorská Cosa Nostra ve spojení s politickou opozicí a Milošem Zemanem zařídila jejich společenskou dehonestaci a vyloučení z pracovního procesu na budování zářných zítřků, když je za běžný parlamentní politický deal, v němž normálně, dle zažitých pravidel, zobchodovali svůj poslanecký mandát, potrestala obviněním z trestného činu korupce zmocněným ještě pobytem ve vyšetřovací vazbě. To je státní převrat jihoamerického typu z minulého století jak vyšitý!

A výsledek celé monstrakce, která velkolepě začala pobíháním desítek maskovaných policejních ozbrojenců po úřadech, bankách a vlivných bytech, zabavovaním stovek miliónů v hotovosti či kilogramů zlata, pokračovala bombastickou tiskovou konferencí, na které bylo nastíněno následné zatýkání velkých politických figur a kmotrů blízkých Strakové akademii i pražskému magistrátu, osekávání chapadel mafiánské korupční chobotnice a čištění Augiášova chléva české politické scény všeobecně, až nakonec vyšuměla v obvinění z daňového úniku za pár „darovaných“ luxusnějších cetek? ODS potácející se na hraně volitelnosti, zničená kariéra novomanželů Nečasových a 1,9 milónu odškodného pro trojici rebelantů. Tolik modré tamtamy.

Jinými slovy, někteří členové ODS si stále opravdu myslí, že jejich partaj je v totální zadeli jen proto, že jakýsi státní zástupce Ištván proti veliké vládní straně spletl nitky mocného spiknutí a zrežíroval představení policejních komand i vyšetřovatelů, by pomohl temným silám Mordoru odstavit Nečasovu „pravicovou“ vládu Rychlých šípů, jenž svými odvážnými reformními kroky vedla společnost k budoucí svobodě a prosperitě, což se nelíbilo bolševickým pohrobkům v objetí s estébáckými soudruhy.

Tak to tedy, vážení přátelé, ani náhodou! Smrt ODS začala dávno před mediální fraškou pana státního zástupce, kterému sice kde kdo nasazuje kašpárkovské rolničky či masku prokurátorského bandity, ale i on se bohužel musí pohybovat v „právním“ prostředí nastaveném též díky vaší práci, a které nejlépe vystihuje Kalouskovo jedenácté přikázání „Neprokážeš!“ Se zapáchající břečkou, ve které se modrá partaj nyní pohybuje toho má společného velice málo. Exkrementy jste na sebe naházeli sami a Ištván pouze na část z nich upozornil a malinko vám je rozmatlal pod nosem.

Jaká prý nespravedlnost se vykonala na počestné pravicové straně! Ta Jana, vždyť ona snad půjde bručet za pár kabelek, a ten Petr ... kdo z vás někdy nekouká bokem? A ti tři kluci ... jak je veřejně ... v poutech, do kriminálu, fuj!Prokurátorská republika, policejní stát! Hanba! Jak můžeme prosazovat na politické scéně trvale udržitelné hodnoty svobody, volného trhu a malého státu, když nám kdejaká státní zastupitelství házejí klacky pod nohy?!

Je mi v podstatě líto, že musím k tomu veřejnému brekotu některých modrých ptáků napsat následující, neboť i já jsem byl svého času voličem ODS a viděl jsem v ní určitou naději polistopadového vývoje.

Hovno, soudruzi! Příběh mocí omámené bývalé kantýnské a spol. je jen logickým vyústěním vaší partajní výchovy. Dávno se zapomnělo na nějaké ideje, na práci pro voliče, na cestu k prosperitě společnosti. Stejně jako za bolševika si mnoho členů ODS začalo plést modrou, politicky krytou knížečku s glejtem na rozum, prachy, moc a děvky. Už se jen nemlaskalo, ale hlasitě chrochtalo u státem placených koryt. „Pravicově“. Místo deklarovaných zásad a programů jste se jen handrkovali, kterou erární trafiku kdo dostane, kterým tunelem kdo pojede. Přestali jste vnímat okolí i dobře míněné rady a v bláhové naději, že to nikdo nepozná, jste začali stavět Potěmkinovu zeď obrany stejně mizernou jako je vaše neúcta k tradičním pravicovým hodnotám, jimž jste se svojí politickou praxí naprosto vysmáli.

Ano. Něco jiného predikovat ve volebních programech a po rozdělení funkcí dělat opak, slibovat zásadní boj a pak jít cestou nejmenšího odporu, by teplá místa nevychládala, personální politiku podřídit vlivovému klientelismu, krmit společnost báchorkami o potřebě vícesocialismu, který se vám jinak sice velmi ekluje, ale když je potřeba umístit někam kámoše či podojit erární penězovod, tak se holt nedá nic dělat ... Tak působila vaše politika posledních let na nás tady dole. To můžete zkoušet na stádní voliče echt socanů nebo komunistů. Inteligentní člověk by vás za to nakopal do zadnice a taky to většinově udělal.

Jen proto se potácíte v politickém suterénu. Ištván za to nemůže, nesvádějte vaše problémy na něj. Nehledejte nikde státní převraty a puče. V normálním světě by Nagyová-Nečasová seděla dávno. Tři „rebelové“ taky. Nic na tom němění, že s nimi mnoho a mnoho jiných, „neprokázaných“, napříč celým politickým spektrem. Obhajovat „politický obchod“, tedy zjevnou korupci při prodeji premiérova času či dražbu poslaneckého mandátu nejvyšší nabídce tím, že jde přeci o běžnou praxi a stejně jim nic nedokázali je ... odporné, pro většinu lidí co znám, z hlediska deklarace pravicové politiky, nepochopitelné.

Bohužel. Nikde ani dnes nevidím alespoň náznak pokory, náznak omluvy bývalým voličům. Nikde neslyším doznání, že jste neunesli jak chutná moc, jak jste umožnili stádu zdivočelých zlodějských kšeftařů s mocí vydrancovat struktury erární i stranické, jak jste pohřbili možná poslední náznak naděje. Zřejmě definitivně, do očekávaného „velkého krachu“, jste předali naši zem do rukou nové komunistické garnitury s estébáckými výložkami a chtěli byste nyní po lidech, kteří vám dříve možná věřili, aby vám pomohli vrátit čas. Navíc se ještě divíte, že vám nevěří ani „Dobrý den“ a netancují třeba s Markem Bendou mazurku nad nešťastným divnopříběhem Ivo Ištvána. Nepochopili jste vůbec nic ...

Psáno pro a více na: pravyprostor.cz (diskuse bez registrace)

Související články:

Nová, lepší ODS?

Stane se Petr Fiala zachráncem ODS?

Jak demokracie nakonec vynáší k moci oligarchy, tyrany, zločince a šílence

Autor: Karel Kříž | úterý 21.4.2015 9:09 | karma článku: 36.48 | přečteno: 1679x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Vít Šlechta

Váchalův imperativ

Josef Váchal pravil: „Lež vyhledávej, koho zradila pravda.“ Umělec, který pracoval s bizarními a absurdními náměty, se tímto strefil do černého. Svým citátem popsal příčinu chování značné části moderní společnosti.

3.12.2023 v 23:01 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 37 | Diskuse

Jan Jirků

Je 1. 9. 1941 a Spojenci zastavili pomoc SSSR, válka prý trvá moc dlouho

Komu se zdá, že hrdinný boj Ukrajiny proti ruské agresi trvá už moc dlouho, měl by si oprášit dějepis ze základní školy. Co by se stalo, kdyby Spojenci po dvou letech války v Evropě zastavili pomoc Sovětskému svazu?

3.12.2023 v 9:49 | Karma článku: 25.72 | Přečteno: 493 | Diskuse

Jan Lněnička

Trpí premiér Petr Fiala poruchou autistického spektra?

O dva dny později, než stávkovali odboráři, pravil premiér k národu: „Jsme přesvědčeni, že opatření, která vám dnes představuji, jsou střízlivá, vyrovnaná a hlavně se zásadně nedotknou žádné sociální skupiny v naší zemi.“

2.12.2023 v 18:48 | Karma článku: 34.66 | Přečteno: 1044 | Diskuse

Tomáš Břicháček

Tento týden v EU (78)

EU přijíždí s velkými ambicemi na klimatickou konferenci v Dubaji. Podle von der Leyenové by mladá generace měla zvrátit brexit. Bývalý guvernér ECB Mario Draghi prohlásil, že EU se musí přeměnit ve stát.

1.12.2023 v 15:30 | Karma článku: 13.40 | Přečteno: 122 | Diskuse

Bohumír Šimek

Řešení krize zdravotnictví

Nejsou lékaři, nejsou sestry, nejsou peníze. Lékaři a sestry jsou v nemocnicích exploatovány povinně dobrovolnými službami navíc až o polovinu pracovní doby v rozporu s našimi zákony!

1.12.2023 v 13:23 | Karma článku: 14.59 | Přečteno: 372 | Diskuse
VIP
Počet článků 501 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 4865

Člověk s vlastním názorem a veselým duchem. Narozen ve znamení lva roku 1966. V současné době majitel obchodní firmy. Dříve učitel, který přerušil svoje studium na pedagogické fakultě Masarykovy univesity, aby mohl okusit "radosti" soukromého podnikání. Mojí ideou je svobodný občan, který se umí postarat sám o sebe a malý, ale výkonný státní aparát, který jej nešikanuje a měří každému stejným metrem. Více článků a zajímavých informací najdete na www.pravyprostor.cz

Vyhráli čtvrt miliardy ve Sportce, roky se schovávají. Radost nikdy nepřišla, říkají

Premium Na těle má vytetovaných šest čísel. 3, 5, 7, 8, 25 a 29. Jsou to čísla, která jemu a jeho manželce přinesla 250 milionů...

Zemřela slovenská zpěvačka Haščáková z pěveckého dua MC Erik & Barbara

Ve věku 43 let zemřela na Floridě slovenská zpěvačka Barbara Haščáková z pěveckého dua MC Erik & Barbara, které se v...

StarDance opustil cukrář Josef Maršálek. V děkovné řeči padla peprná slova

Osmé kolo StarDance bylo posledním pro cukráře Josefa Maršálka a Adrianu Maškovou. V rozstřelu byli s kajakářem...

Potvrzeno. Ceny elektřiny od ledna stoupnou kvůli regulované složce

Energetický regulační úřad potvrdil růst regulovaných cen energií od ledna 2024. Oproti před měsícem uváděnému růstu...

Žádný div, že berou útokem naše obchody. Poláci prověřili české ceny

Stejný řetězec obchodů, stejné výrobky, a naprosto propastný rozdíl mezi cenami. Polský portál Fakt ze zaměřil na ceny...