Pondělí 4. prosince 2023, svátek má Barbora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 4. prosince 2023 Barbora

Sluníčkoví sociální inženýři se neštítí ani obchodu s dětmi

14. 12. 2014 9:09:09
Na příkladu tragédie mnoha bezbranných dětí v Norsku, které jsou na kšeft státní mocí unášeny od svých rodičů do nových pěstounských rodin, často z naprosto bagatelních důvodů, nebo jen na udání, které se ani nepotvrdí, si můžeme ilustrovat zvrácenost současného vývoje tzv. „sociálního státu“.

Multikulturní eurosocialismus s „lidskou tváří“ vyrábějící z produktivních lidí ustrašené otroky vládnoucích přerozdělovačů daňového lupu dusí naši společnost a likviduje veškeré morální i právní tradiční rámce. Nenažraná zkorumpovaná prasata u státních penězovodů si pod pláštíkem páchání dobra navzájem přihrávají občanům nakradené peníze a jak je vidět jejich touhu po cizích penězích nezastaví už snad vůbec nic.

I stovky až tisíce případů unesených norských dětí jejich sociální službou Barnevernet nejsou ničím jiným než důkazem celé této hnusné pseudosociální politiky. Propaganda socialistických dobroserů zmanipulovala veřejné mínění údajnou pomocí „týraným“ dětem, ale jaká jsou fakta? Stále více vyplouvá na povrch pravá zvrácená podstata.

Až pětina dětí v Norsku je ohrožena zákrokem Barnevernetu. Je to vůbec možné, aby tolik rodin páchalo tak kruté zlo na svých vlastních dětech, že by jim musely být odebrány? Z jakých důvodů? V Česku se nyní řeší případ paní Michalákové, které byli odebráni dva chlapci a rozděleni do dvou cizích pěstounských rodin pro obvinění ze sexuálního zneužívání. Soud toto nařčení odmítl, ale synové matce vráceni stále nebyli, může s nimi hovořit jen několik hodin za rok, pod pozorem, norsky.

Je medializováno mnoho dalších podobných případů, například causa z 1. listopadu 2014, kde byla holčička odebrána kvůli neumytému nádobív kuchyni! Life News zveřejnili podrobnosti o odebrání ruského děvčátka rodičům v Norsku jen proto, že u nich doma našli neumyté nádobí. Daniel Jacobsen, redaktor pořadu „Tři sekundy“, pro LifeNews uvedl, že sociální pracovníci odvezli holčičku na jeden den neznámo kam z čistě „výchovným“ cílem: chtěli „postrašit“ „nepořádné“ rodiče.

Podle slov norského novináře, 31. října sám otec dítěte telefonoval do redakce a prosil, aby pomohli jeho rodině. Otec řekl, že sociální pracovníci náhle a bez varování přišli k nim domů na kontrolu a nelíbil se jim nepořádek nalezený v kuchyni. V důsledku toho odebrali dítě. Otec holčičky dlouho nečekal, vytočil číslo redakce a ohlásil, že jeho dcerku s ruským občanstvím odvezli lidé bez jakýchkoli dokumentů v doprovodu nějakých mužů v policejní uniformě. Když se novináři Life-News dotelefonovali do „Barnevarnu“ – norské sociální služby, odpověděli jim, že dočasným odebráním dítěte chtěli prý jen upozornit rodinu, že je nezbytné důkladněji mýt hrnce.

Sociální inženýrství dovedené do absolutního pro občany trpkého, dehonestujícího, ponižujícího konce. Opravdu tím norská společnost dětem pomáhá? Opravdu je synům paní Michalákové či výše zmíněné ruské holčičce lépe? Nebo je jenom lépe úředníkům Barnevernetu, kteří mají jistotu svých atraktivních erárních platů a pěstounským rodinám, které nejsou zdaněny a jejich příjem se zvedne měsíčně v přepočtu o 36 až 47 000 Kč za jeden „kus“ dítěte?

Ano, toto jsou důsledky nechutné socialistické politiky státního daňového loupežnictví, při kterém je obyvatelstvo okrádáno o většinu svých příjmů, aby marxističtí sluníčkoví přerozdělovači mohli chrochtat nad svým lupem u erárních koryt. Jako vždy jde v první řadě o peníze, tedy ty cizí nakradené peníze, které nesmrdí neobolševikům celého světa. Pokud by se na tomto obchodu s dětmi neživilo tolik bezcharakterních parazitů, nebyli bychom jistě svědky tohoto nepochopitelného, nelidského, stalinismus připomínajícího kolotoče.

Lze se potom divit, že takováto společnost nakonec vyprodukuje i svého Bervika?

Psáno pro a více na: pravyprostor.cz (diskuse bez registrace)

Související články:

Útěk z Norska podruhé: Sasha Frolov

Demokratické zločiny aneb Eva Michaláková vs. Norské království

Hrůzné video: Norská sociální služba odebírá matce roční holčičku

Autor: Karel Kříž | neděle 14.12.2014 9:09 | karma článku: 39.05 | přečteno: 2330x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Společnost

Josef Nožička

Ministr Bek do televizní debaty o školství opět nepřišel

Výmluvy ministra školství Beka ohledně neúčasti v televizních debatách mi připadají účelové a svádí k dojmu, že si Mikuláš Bek dobře vyhodnotil, že by v nich asi těžko obhajoval neobhajitelné.

3.12.2023 v 18:22 | Karma článku: 25.18 | Přečteno: 345 | Diskuse

Vilém Ravek

Ve StarDance se ještě nedotancovalo, ale koblihy se už dopekly

Jelikož už delší dobu prudce stoupá obliba kuchařů a cukrářů, bylo jen otázkou času, kdy se objeví na parketu StarDance nějaký obzvláště oblíbený kuchař či cukrář.

3.12.2023 v 18:19 | Karma článku: 10.31 | Přečteno: 228 | Diskuse

Vladimír Šťastný

Kterak média hlavního proudu dvě kontraproduktivní témata vypotit ráčila.

Párkrát za život se to stane každému. Přílišná snaha se obrátí v opak. Rozumní se z toho poučí, nerozumní to zkoušejí dál. Náš mainstream považuji za toho nerozumného.

3.12.2023 v 8:39 | Karma článku: 33.00 | Přečteno: 693 | Diskuse

Veronika Valíková Šubová

A když nemáš koho urazit, strč tam učitelku

Někteří autoři nemají rádi učitelky. Ať už jim říkají Veronika nebo Lojzička, vždycky v jejich úžasných parodických textech vyleze z učitelky nána hloupá. Možná mají z dětství a mládí zažitou nějakou frustraci, kdo ví.

2.12.2023 v 22:57 | Karma článku: 28.39 | Přečteno: 941 | Diskuse

Karel Trčálek

Dezinformace a megalež je podstatou současné Fialovy vlády

Na jistém památníku v českém městě musel být odstraněn nápis popisující dnešní dobu slovy: „Lež se stala normou“. Establishment donutil své otroky nápis stáhnout

2.12.2023 v 19:45 | Karma článku: 19.77 | Přečteno: 511 | Diskuse
VIP
Počet článků 501 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 4865

Člověk s vlastním názorem a veselým duchem. Narozen ve znamení lva roku 1966. V současné době majitel obchodní firmy. Dříve učitel, který přerušil svoje studium na pedagogické fakultě Masarykovy univesity, aby mohl okusit "radosti" soukromého podnikání. Mojí ideou je svobodný občan, který se umí postarat sám o sebe a malý, ale výkonný státní aparát, který jej nešikanuje a měří každému stejným metrem. Více článků a zajímavých informací najdete na www.pravyprostor.cz

Vyhráli čtvrt miliardy ve Sportce, roky se schovávají. Radost nikdy nepřišla, říkají

Premium Na těle má vytetovaných šest čísel. 3, 5, 7, 8, 25 a 29. Jsou to čísla, která jemu a jeho manželce přinesla 250 milionů...

Zemřela slovenská zpěvačka Haščáková z pěveckého dua MC Erik & Barbara

Ve věku 43 let zemřela na Floridě slovenská zpěvačka Barbara Haščáková z pěveckého dua MC Erik & Barbara, které se v...

StarDance opustil cukrář Josef Maršálek. V děkovné řeči padla peprná slova

Osmé kolo StarDance bylo posledním pro cukráře Josefa Maršálka a Adrianu Maškovou. V rozstřelu byli s kajakářem...

Potvrzeno. Ceny elektřiny od ledna stoupnou kvůli regulované složce

Energetický regulační úřad potvrdil růst regulovaných cen energií od ledna 2024. Oproti před měsícem uváděnému růstu...

Žádný div, že berou útokem naše obchody. Poláci prověřili české ceny

Stejný řetězec obchodů, stejné výrobky, a naprosto propastný rozdíl mezi cenami. Polský portál Fakt ze zaměřil na ceny...