Úterý 30. května 2023, svátek má Ferdinand
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 30. května 2023 Ferdinand

Komu vadil G.W.Bush v Praze ?

11. 06. 2007 9:09:26
Aneb, kdo má myšlení bolševika ?

President U.S.A. G. Bush se během své návštěvy Prahy stal "Number One" veškerých médií, diskuzí, demostrantů, přesně dle očekávání. Pokud někdo nemá někdo rudo před očima, musel na něj působit celkem sympatickým dojmem. Levicová a bulvární média mu stále předhazují jeho údajně nízké IQ, dva body pod nejchytřejší gorilou, ačkoliv nikdy nebyl relevantně změřen žádným testem a toto prý spočítali jacísi psychologové pouze na základě jeho projevů a vystupování na veřejnosti. Na mne jako opička nepůsobil, vystupuje sebejistě, ví co a jak chce říct. Při tlaku jaký je na něj vyvíjen je to až k neuvěření jak působí přirozeně a bezprostředně.

Přečetl a shlédl jsem o jeho návštěvě ne jednu reportáž. První co mne zaujalo bylo, že "pan neomylný" MUDr. David "Narcis" Rath neumí na svém blogu napsat správně jeho jméno - zaprutile zde píše o nějakém BUSCHOVI. Když chci na někoho plivat, aspoň se poučím ja se jmenuje pane dokore !

Další zajímavostí byla protestní akce KSM - Komunistického svazu mládeže. Tato parta debilů vyrazila do ulic ověšená rudými vlajkami, srpy, kladivy a s Internacionálou na rtech. Hrozně jim totiž vadí ten radar, Bush, USA, NATO, imperialismus, prostě všechno, co není v bolševických příručkách jak ovládnout svět. Nechápu jak je možné, že policie opět jen přihlížela těmto primitivům a nezasáhla při evidentní propagaci učení potlačující lidské svobody a práva. Chtěl bych vidět průvod FMND - Fašistických mladých národní demokratů s prapory plnými háknkrajců, kterak se zvednutou pravicí křičí " ... Es komt der Tag !" To by byl mazec, těch těžkooděnců, požárních stříkaček, pendreků, plných antonů. Mladí bolševici se jen usmívali a blekotali svoje slinty o komunistickém ráji bez zlých kapitalistů.

Velmi trapně mi bylo při poslechu písně Honzy Vyčítala. Nevím co to do něj vjelo. Toto je klasické vlezdoprdelkování, které samozřejmě okamžitě využijí právě odpůrci radaru. Prostě krok vedle. Jenomže, když se k tomu přidá ministrině obrany, tak je to absolutní děs a hrůza. Parkanová působí jako legrační figurka na svém postu už od začátku, ale být jí, dnes bych odstoupil.

Jinak myslím, že G.W.Bush nezklamal. Velmi rozumně vysvětlil, že rakety nejsou namířeny proti Rusku, naopak, že svému příteli Vladimírovi (Putinovi), toto ještě zdůrazní a dokonce jej požádá o spolupráci, čímž vyrazil hodně trumfů z karet jeho odpůrcům. Malinko rozdíl od reakcí právě zmíněného,bolševiky vychovávaného Vladimíra, který už málem mačkal knoflík na svém atomovém kufříku. I o zrušení víz myslím řekl president Bush přesně to co měl. Kdo kdy naposled pochválil český národ za statečnost v bojových akcích ve válce proti komukoliv ? Ano, svět je dnes globální a my prostě bojujeme na straně američanů, ať se to připosrané levicové propagandě líbí nebo ne. Pokud nepustíme ve volbách k moci Paroubkovsko-filipovu rudou bolševickou pěst, bude tak i nadále. Já jsem na to hrdý. Proto říkám ANO radaru, neboť je to to nejmenší, jak můžeme tomu sympaťákovi z Bílého domu pomoci.

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Karel Kříž | pondělí 11.6.2007 9:09 | karma článku: 20.15 | přečteno: 1965x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Vilém Barák

Pořád se bojíme Ruska

Podvědomě stále odmítáme právo Ukrajiny na reciprocitu způsobu vedení vojenských operací a na používání stejně účinných zbraní. A všechna čest výjimkám, kdo se nedá ovlivnit. Nelze boxovat s jednou rukou za zády.

30.5.2023 v 16:40 | Karma článku: 16.22 | Přečteno: 211 | Diskuse

Jan Ziegler

Drony v Moskvě, ukrajinský terorismus? Spíš ruská provokace

Tak prý drony trefily v ruském hlavním městě dvě obytné budovy. Celé je to však nějaké divné, jaký by z toho Ukrajinci měli užitek? Nebo je ruská protivzdušná obrana opravdu tak katastrofálně děravá.

30.5.2023 v 11:21 | Karma článku: 18.27 | Přečteno: 233 | Diskuse

Jaroslav Červenka

Útočili Ukrajinci v Moskvě?

I přes vzrůstající aktivitu ukrajinských ozbrojených sil v oblasti hranic s Ruskou federací je útok na hlavní město nepřítele vysoce nepravděpodobný.

30.5.2023 v 8:47 | Karma článku: 27.22 | Přečteno: 1705 | Diskuse

Jan Bartoň

Dobře jsme investovali, Rusové umírají

Jak probíhá ukrajinská propaganda ve válce proti Rusku naznačuje sestřih videa s americkým senátorem. I naše média už informují o tom, že video je „sestříhané“.

30.5.2023 v 8:30 | Karma článku: 29.60 | Přečteno: 657 | Diskuse

Karel Trčálek

Politické lži hlasatele Mladé Fronty Fčil

Kdo z nás někdy nelhal? A kdo z nás není notorický lhářem? A kdo z nás není notorickým lhářem, aby zároveň nebyl přesvědčený, že je tím nejčestnějším člověkem? Kdo nelže, ten jako by nebyl. Nepodvolený

29.5.2023 v 17:04 | Karma článku: 25.11 | Přečteno: 618 | Diskuse
VIP
Počet článků 501 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 4863

Člověk s vlastním názorem a veselým duchem. Narozen ve znamení lva roku 1966. V současné době majitel obchodní firmy. Dříve učitel, který přerušil svoje studium na pedagogické fakultě Masarykovy univesity, aby mohl okusit "radosti" soukromého podnikání. Mojí ideou je svobodný občan, který se umí postarat sám o sebe a malý, ale výkonný státní aparát, který jej nešikanuje a měří každému stejným metrem. Více článků a zajímavých informací najdete na www.pravyprostor.cz

Tříletou dceru Bereniky Kohoutové srazilo na přechodu pro chodce auto

Teprve tříletou dceru Bereniky Kohoutové (32) srazilo v úterý v centru Prahy auto přímo na přechodu pro chodce. Jak se...

Zemřel slovenský herec a hudebník Daniel Heriban. Bylo mu 43 let

Heriban, známý například ze seriálů Horná Dolná a Hnízdo nebo z filmů Únos či Sviňa, zemřel podle informací TV JOJ ve...

Chystá se novinka, kdo spoří v penzijku, odečte z daní až 48 tisíc

Důchody mají být pro budoucí penzisty nižší. Populace stárne a průběžný důchodový systém, do něhož přispívají současní...

Jízdní řád nerůstu. Benzin na příděl, zákaz létání a bourání silnic

Jak radikální má být ochrana životního prostředí? Německý profesor ekonomie, filozof, sociolog a politolog Helge...

Po dlouhé nemoci zemřela královna rokenrolu Tina Turner. Bylo jí 83 let

Ve věku 83 let zemřela americká popová hvězda Tina Turner. Zpěvačka známá pro své strhující výkony a také mocné a drsné...