Úterý 30. května 2023, svátek má Ferdinand
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 30. května 2023 Ferdinand

Jak fašizující extrémisté lynčují utiskované Rómy

4. 09. 2011 19:00:12
Měli by si to zkusit, živořit celý život na dávkách. Klidně si to s nima vyměníme, my půjdeme do práce a oni ať se od nás nechají živit! Chtěl bych je vidět, jak by se jim to líbilo?! ... Tolik volná prafráze reakce jednoho z těžce diskriminovaných spoluobčanů šluknovského výběžku na rasistickou genocidu neofašistických extrémistů probíhající po malém hospodském vyřizování účtů, vyvolaném nezodpovědnou servírkou, v xenofobních sdělovacích prostředcích nazývaném jako novoborský masakr velkou mačetou.
Fasiste v akci!
Fasiste v akci!

Co si vlastně bílé hlavy myslí? Nesmí snad chudák Róm bránit svoje práva prohrávat sociální dávky na gádžovských automatech? Měl by snad místo toho chodit do školy, či nedejbože do práce? To si snad dělají sněhuláci pikatchu, he? Rakovina, mor na ně, ať chcípne na choleru banda zlodějská! Dejte peníze, děcka nemají co žrát!

Nemůže snad Romák jít v klidu po ulici a vzít si od nafintěný nány kabelku, když jich ta kráva má doma určitě ještě aspoň deset a Aranka doma nemá chudák co kouřit? Nebo Fero, podrazí nohy blbečkovi o berlích a vypůjčí si jeho mobil a peněženku, stejně ji nepotřebuje, akorát bere Romákům část peněz na sociálce, vždyť by měl makat někde v chráněný dílně a platit pořádně daně jako to píšou z Bruselu!

Tak to je! Všechny běloby jsou rasisti, fašisti a dávají na naše diskriminované rómské spoluobčany málo peněz. Za co se pak mají chudáci utiskovaní, sociálně vyloučení, přizpůsobit? Je třeba majoritní společnost více podojit, bratři a sestry! V autonomních ghetech pak budovat novou infrastrukturu, samoobsluhy, školy, dětská hřiště.

Jenomže. Bílé svině, místo aby řádně cvakaly a organizace na sociální začleňování Rómů měly dostatek financí na svoje bohulibé projekty, kupříkladu Romea, jejíž prapor za 17 miliónů hrdě třímá pan Ryšavý na barikádě boje za lidská práva po boku takových velikánů jako je pan Kocáb, pan Giňa, pan Gorol či pan Šimáček, pořádají xenofobní manifestace a pochody, které klidně mohou vyústit v rasistické pogromy a nástup fašismu! Ještě, že umí naše chrabrá policie řádně pomáhat a chránit a ví, jak správně s těmi živly zatočit!

Co kdyby se splnila hesla, brutálně vykřikovaná zmanipulovaným davem? “Cikáni do práce!” nebo “Vraťte se domů!”, myšleno snad do Indie?! Co by potom výše uvedení pánové dělali? Za koho by bojovali! Kdo by to dotoval! Kde by byl konec evropským grantům a fondům? Tak to tedy, soudruzi, ani omylem!

SMRD BÝLÝM! Ale jenom tolika, aby ten zbytek dokázal uživit všechny diskriminované, nepřispůsobivé a sociálně vyloučené spoluobčany!

rasizmus_u_nas.jpg

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Karel Kříž | neděle 4.9.2011 19:00 | karma článku: 44.86 | přečteno: 5992x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Společnost

Helena Munzarová

Máte vtíravé myšlenky? Co s nimi děláte?

Zbavit se trápení v době, kdy člověku mozek neustále předhazuje vtíravé myšlenky, moc nejde. Zkuste najít příčinu, ale hlavně co nejvíc myslete na jiné věci a udržujte nebo najděte přátelství a dobré vztahy. Hlavně nebuďte sami!

30.5.2023 v 18:22 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 77 | Diskuse

Iva Votočková

Mít či nemít ego

Jak říká moje duchovní učitelka, nejsofistikovanějším programem ega je "stav bez ega". Jakmile se začneme zabývat myšlenkou "nemít ego", můžeme si být jistí, že to je právě projev ega, které se snaží mít situaci pod kontrolou.

30.5.2023 v 17:00 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 62 | Diskuse

Otto Kamm

Úsporný balíček je PPP

Opravdu se nejedná o úsporný balíček ale o Plný Pytel Problému (díky Š+G, kteří tento pojem zavedli), který nyní přesně vystihuje situaci s konsolidačním balíčkem. Přitom největší problém není v navrho-vaných úsporných opatření.

30.5.2023 v 16:08 | Karma článku: 24.81 | Přečteno: 303 | Diskuse

Filip Vracovský

Kosovo je srdce Srbska vzkázal Djokovič...

Nedá mi to abych k tomuto tématu taky neutrousil pár slov. Vaše názory mě samozřejmě taky zajímají...

30.5.2023 v 13:57 | Karma článku: 18.48 | Přečteno: 459 | Diskuse

Karel Babica

Válka bude, víc vám neřeknu.

Pro svůj dnešní blog jsem si půjčil známou hlášku z pera Jaroslava Haška. Nic bych si nepřál méně, než aby nedocházelo na slova rýpalů. Nicméně náčelník Řehka otevřel okno pana Overtona pěkně dokořán.

30.5.2023 v 13:45 | Karma článku: 26.09 | Přečteno: 431 | Diskuse
VIP
Počet článků 501 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 4863

Člověk s vlastním názorem a veselým duchem. Narozen ve znamení lva roku 1966. V současné době majitel obchodní firmy. Dříve učitel, který přerušil svoje studium na pedagogické fakultě Masarykovy univesity, aby mohl okusit "radosti" soukromého podnikání. Mojí ideou je svobodný občan, který se umí postarat sám o sebe a malý, ale výkonný státní aparát, který jej nešikanuje a měří každému stejným metrem. Více článků a zajímavých informací najdete na www.pravyprostor.cz

Tříletou dceru Bereniky Kohoutové srazilo na přechodu pro chodce auto

Teprve tříletou dceru Bereniky Kohoutové (32) srazilo v úterý v centru Prahy auto přímo na přechodu pro chodce. Jak se...

Zemřel slovenský herec a hudebník Daniel Heriban. Bylo mu 43 let

Heriban, známý například ze seriálů Horná Dolná a Hnízdo nebo z filmů Únos či Sviňa, zemřel podle informací TV JOJ ve...

Chystá se novinka, kdo spoří v penzijku, odečte z daní až 48 tisíc

Důchody mají být pro budoucí penzisty nižší. Populace stárne a průběžný důchodový systém, do něhož přispívají současní...

Jízdní řád nerůstu. Benzin na příděl, zákaz létání a bourání silnic

Jak radikální má být ochrana životního prostředí? Německý profesor ekonomie, filozof, sociolog a politolog Helge...

Po dlouhé nemoci zemřela královna rokenrolu Tina Turner. Bylo jí 83 let

Ve věku 83 let zemřela americká popová hvězda Tina Turner. Zpěvačka známá pro své strhující výkony a také mocné a drsné...